*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na nowym rondzie u zbiegu ulic Ostrowskiej, Ługańskiej i Bodawskiej. W poniedziałek będą utrudnienia na ulicy Krzywoustego

2014-10-31
Poznańskie Inwestycje Miejskie informują: ?w najbliższy piątek, 31 października, zmieni się organizacja ruchu na nowym rondzie na Szczepankowie. W godzinach popołudniowych zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu. Ruch będzie odbywał się zgodnie z docelową organizacją ruchu z wyłączeniem wyjazdu z ronda w kierunku ulicy Pokrzywno (dojazd na ul. Krzywoustego w kierunku autostrady) - wyjaśniają pracownicy PIM. - W rejonie ronda nadal będą prowadzone roboty budowlane mogące powodować lokalne utrudnienia - dodają.

Jednocześnie, Poznańskie Inwestycje Miejskie dodają, że w poniedziałek, 3 listopada, od 9.00 do 14.00 na ulicy Krzywoustego (w rejonie zjazdu na Szczepankowo) pojawią się utrudnienia w ruchu. Montowane tu będą bariery ochronne, co spowoduje, że konieczne będzie wyłączenie z ruchu jednego pasa trasy prowadzącego w kierunku centrum Poznania.

źródło: Poznańskie Inwestycje Miejskie: www.pozim.pl

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od zarządcy drogi terminy prac mogą ulec zmianie.
Zobacz więcej:
» plan sytuacyjny
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej