*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Uwaga kierowcy! Od wtorku ruszają prace remontowe na północnej jezdni Alei Solidarności na odcinku od ronda Solidarności do ulicy Białoruskiej

2014-11-28
Dobiegają końca prace drogowe realizowane na zlecenie spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie na południowej jezdni Alei Solidarności (odcinek od ulicy Połabskiej do ulicy księcia Mieszka I). Choć trwają jeszcze prace wykończeniowe to kierowcy mogą już korzystać z wyremontowanego odcinka jezdni.
Pragniemy poinformować, że od wtorku, tj. 2 grudnia 2014 r. rozpocznie się zapowiadany remont nawierzchni jezdni północnej Alei Solidarności, na odcinku od ronda Solidarności do ulicy Białoruskiej.
Remont będzie polegał na sfrezowaniu i odtworzeniu warstwy ścieralnej na fragmentach jezdni, które wykazują uszkodzenie. Prace wykonywane będą ?pod ruchem?, kierowcy jednak muszą się liczyć z utrudnieniami, np. ograniczeniem prędkości do 30 km/h, czasowych wyłączeń z ruchu pasów jezdni. We wtorek i środę Zakład Robót Drogowych będzie frezował nawierzchnię jezdni północnej. Układanie warstwy ścieralnej zaplanowano od czwartku do soboty. Zakończenie prac remontowych zaplanowano 6 grudnia 2014.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na odcinku wykonywanych prac.

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od zarządcy drogi terminy prac mogą ulec zmianie.

foto ZDM
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej