*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Zmiany w organizacji ruchu związane z uroczystościami upamiętnienia 96. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego

2014-12-19
Informujemy, że w związku z uroczystymi obchodami 96. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w dniu 27 grudnia 2014 roku zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Od godziny 10.00 do ok. godziny 12.30 będzie obowiązywała nowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi ? Matyi ? Wierzbięcice. Od godziny ok. 12.00 do zakończenia przemarszu uczestników uroczystości zamknięta dla ruchu kołowego będzie ulica Ratajczaka na odcinku do placu Wolności i plac Wolności do Alei Marcinkowskiego. Około godziny 14.30 odbędą się uroczystości na placu Wolności.
Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi ? Matyi ? Wierzbięcice w dniu 27 grudnia w godzinach od 9.30 do ok. 12.30 przełączona zostanie na sygnał ostrzegawczy (światło pulsujące żółte).
W dniu 27 grudnia od godz. 10.00 na ulicach Paderewskiego, Ludgardy, placu Wolności, Ratajczaka obowiązywał będzie zakaz parkowania.

Zachęcamy do uczczenia 96. rocznicy powstania. Wywieśmy flagi narodowe by uczcić tak ważne dla naszego kraju, regionu powstanie.

Za wszystkie utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na aktualnie obowiązujące oznakowanie.


foto ZDM
Zobacz więcej:
» Obchody 96. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej