*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu na ulicy Droga Dębińska

2015-02-05
Informujemy, że w związku z budową sieci cieplnej do nowo budowanych budynków na wschodniej (prowadzącej w stronę centrum Poznania) jezdni ulicy Droga Dębińska wystąpią utrudnienia w ruchu. Prace w drodze, na zlecenie inwestora, którym jest Dalkia Poznań SA (Veolia Poland), będzie wykonywać firma MAX ? REM sp. z o.o. Roboty drogowe będą wykonywane w trzech etapach.

Pierwszy etap rozpocznie się w piątek, tj. 6 lutego, ok. godziny 22 i potrwa do wczesnych godzin porannych w sobotę, 7 lutego. Na wysokości posesji 10 i 10 a wyłączona z ruchu zostanie wschodnia jezdnia (kierunek do ul. Królowej Jadwigi) oraz jeden pas jezdni zachodniej ulicy Droga Dębińska a ruch kołowy w tym miejscu - w dwóch kierunkach ? odbywać się dwoma pasami jezdni zachodniej. Ruchem kierować będą uprawnieni pracownicy.

Drugi etap rozpocznie się w niedzielę, 8 lutego, ok. godziny 22 i potrwa do wczesnych godzin porannych w poniedziałek, 9 lutego. Na wysokości parkingu buforowego wyłączona z ruchu zostanie wschodnia jezdnia (w kierunku do ul. Królowej Jadwigi) oraz fragment jezdni zachodniej. Ruch w obu kierunkach odbywać się będzie po pozostałym fragmencie jezdni zachodniej. Ruchem kierować będą uprawnieni pracownicy.

W trzecim etapie, który będzie prowadzony od poniedziałku, 9 lutego do godzin popołudniowych we wtorek, 10 lutego, wyłączony z ruchu zostanie jeden, przylegający do krawężnika pas ruchu jezdni wschodniej na wysokości parkingu buforowego.

Za wszystkie utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac budowlanych.


Jednocześnie informujemy, że z przyczyn niezależnych od zarządcy drogi termin prac może ulec zmianie.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej