*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Uwaga kierowcy i piesi! Budowa systemu ITS Poznań - tymczasowe utrudnienia w ruchu drogowym

2015-02-20
Jak informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie w najbliższych dniach wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu spowodowane koniecznością modernizacji sygnalizacji świetlnych dla celów systemu ITS.

Utrudnienia polegające na wyłączeniu jednego pasa ruchu dla jadących na wprost wystąpią na następujących skrzyżowaniach:
- Warszawska/Krańcowa w dniu 24 lutego, w godzinach od 9 do 11;

- Warszawska /św. Michała w dniu 24 lutego, w godzinach od 12 do 14;

- ks. Mieszka/Wiechowicza w dniu 25 lutego, w godzinach od 9 do 14;

- Zamenhofa /Krucza w dniu 26 lutego, w godzinach od 9 do 12.

PIM informuje również o tymczasowych utrudnienia w ruchu drogowym, w związku z wykonywaniem prac odtworzeniowych nawierzchni asfaltowej na ulicy Hetmańskiej na skrzyżowaniach:

- z ul. 28 Czerwca 1956 roku, gdzie będzie wyłączona sygnalizacja świetlna w dniach 24 ? 26 lutego, w godzinach od 9 do 14.

Uwaga! W przypadku zakończenia prac odtworzeniowych w dniu 25 lutego br. na skrzyżowaniu ulic Hetmańska - 28 Czerwca 1956 , prace z dnia 26 lutego 2015 będą kontynuowane na skrzyżowaniu ulic Hetmańska/Kolejowa, gdzie będzie wyłączona sygnalizacja świetlna w godzinach od 9 do 14.


PIM informuje również o tym, że prace mogą być wykonywane w sprzyjających warunkach pogodowych, dlatego też w przypadku pogorszenia się tych warunków mogą zostać wstrzymane lub całkowicie odwołane, o czym PIM powiadomi niezwłocznie.

Przepraszamy za tymczasowe podane powyżej utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót drogowych oraz o zwracanie uwagi na aktualnie obowiązujące oznakowanie drogowe.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej