*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Utrudnienia w ruchu na ul. Czartoria, Beskidzkiej, Biskupińskiej i pl. Kolegiackim

2015-12-01
Miejski Inżynier Ruchu informuje o następujących zmianach w organizacji ruchu:

W dniach od 4 do 18 grudnia br. w związku z budową przyłącza wodno-kanalizacyjnego, nastąpią połówkowe zawężenia jezdni na końcowym odcinku ul. Czartoria - najpierw po południowej, a następnie po północnej stronie ulicy.

W dniach 5 i 6 grudnia br., w związku z prowadzeniem nieinwazyjnych prac archeologicznych na pl. Kolegiackim, wygrodzony zostanie plac parkingowy, a na placu przez całą dobę obowiązywać będzie zakaz parkowania. Wyprzedzająco ustawione zostało oznakowanie informujące o zmianach, a w razie potrzeby wykonawca wskaże miejsca do parkowania dla osób niepełnosprawnych.

W sobotę 5 grudnia br., w godz. od 12:00 do 13:30, odbędzie się II Bieg Mikołajkowy wokół Jeziora Strzeszyńskiego. Trasa biegu przebiegać będzie m.in. częścią ul. Beskidzkiej i przez skrzyżowanie z ul. Biskupińską. W tym czasie wyłączony z ruchu będzie środkowy i północny odcinek ul. Beskidzkiej, oraz południowy odcinek ul. Biskupińskiej, a objazdy poprowadzono ulicami: Człuchowską, Stykowską, Lutycką i Koszalińską. Organizator Biegu Mikołajowego zapewni stały nadzór nad zjazdami, parkingami i wyjazdami z dróg wewnętrznych w celu wyeliminowania możliwych kolizji z uczestnikami biegu. Więcej informacji na stronie organizatora http://www.biegmikolajkowypoznan.pl/.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonach zmienionej organizacji ruchu.

pozostałe informacje


Dowiedz się więcej