*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Informacje o utrudnieniach w ruchu na ulicach Hezjoda, Sierocej i Siemiradzkiego

2016-02-08
Miejski Inżynier Ruchu informuje, że najbliższych dniach wprowadzone zostaną następujące czasowe zmiany w organizacji ruchu:

W dniach od 10 lutego do 29 maja, w związku z budową zatok postojowych i chodnika na ul. Hezjoda, wystąpią niewielkie utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych na kolejnych odcinkach od ul. Literackiej do Szkoły Podstawowej nr 1. Północna jezdnia ulicy Hezjoda będzie etapami zawężana o ok. 0,5 m, a ruch pieszych może być kierowany na południową stronę ulicy. Zapewnione zostaną dojazdy i dojścia do posesji.

W dniach od 10 lutego do 31 marca, w związku z renowacją kanalizacji sanitarnej, ul. Sieroca może być wyłączona z ruchu w godzinach nocnych od 23:00 do 5:00. Przejazd możliwy będzie ulicami: Góra Przemysła i Zamkową.

W dniach od 10 lutego do 31 marca, w związku z renowacją kanalizacji sanitarnej, ul. Siemiradzkiego będzie zawężana miejscowo w godzinach nocnych od 23:00 do 5:00.Prędkość maksymalna na czas prac zostanie tam ograniczona do 30 km/godz. Zawężenia obejmą także rejon skrzyżowań ulicy Siemiradzkiego z ul. Ułańską i ul. Matejki.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.

pozostałe informacje


Dowiedz się więcej