*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Informacje o otrudnieniach na ulicach Wołczyńskiej i Wąskiej

2016-02-09
Miejski Inżynier Ruchu informuje o zatwierdzeniu następujących czasowych zmian w organizacji ruchu:

W dniach od 10 do 12 lutego, w związku z budową przyłącza energetycznego, wygrodzony zostanie odcinek chodnika po północnej stronie ul. Wołczyńskiej w rejonie wlotu ul. Pasterskiej. Ruch pieszych zostanie skierowany przejściami tymczasowymi na południową stronę ul. Wołczyńskiej. Nie przewiduje się utrudnień w ruchu pojazdów.

Od piątku 12 lutego od godz. 19:00 do poniedziałku 15 lutego do godz. 6:00 wystąpią miejscowe utrudnienia na zachodniej jezdni ul. Kościelnej przed skrzyżowaniem z ul. Wąską. W związku z budową przyłącza kanalizacji i wody przy ul. Kościelnej 17/19 ulica zostanie zawężona przed skrzyżowaniem do jednego pasa (najpierw prawego, a następnie lewego). Prędkość w rejonie prac ziemnych zostanie ograniczona do 30 km/godz, a ruch pieszych chodnikiem zachodnim będzie czasowo odbywał się po kładce.

Informujemy również o utrudnieniach w ruchu na ulicy Wąskiej spowodowane awarią wodociągową. Aquanet SA, na swojej stronie internetowej, informuje, że planowany termin usunięcia awarii to godziny południowe.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.
Zobacz więcej:
» Aquanet strona internetowa
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej