*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Uwaga! Przypominamy o zmianie organizacji ruchu w związku z remontem torowiska na ulicy Podgórnej. Uzupełnienie informacji

2016-02-29
Miejski Inżynier Ruchu przypomina, że w dniach od 1 do 17 marca br. wprowadzona zostaje czasowa organizacja ruchu na ul. Podgórnej.

W związku z remontem torowiska i usuwaniem awarii kanału sanitarnego nastąpi całkowite zamknięcie fragmentu ul. Podgórnej w rejonie pl. Wiosny Ludów oraz zamknięcie części skrzyżowania z ul. Szkolną.

W związku z powyższym nie będzie możliwości skrętu z ul. Strzeleckiej w prawo w kierunku pl. Wiosny Ludów i ul. Podgórnej.

Dojazd do parkingu Kupca Poznańskiego od strony pl. Wiosny Ludów możliwy będzie dwukierunkowym odcinkiem ul. Strzeleckiej.

Objazd w kierunku Al. Marcinkowskiego od strony ul. Strzeleckiej, Szkolnej i Szymańskiego poprowadzony będzie ulicami: Krysiewicza, Piekary i Św. Marcin.

Ulica Podgórna na odcinku od Al. Marcinkowskiego będzie dwukierunkowa, z możliwością zawracania w stronę pl. Wolności i parkowania.

Na czas prac sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Podgórnej i pl. Wiosny Ludów zostanie wyłączona i pojawią się tam ograniczenia w ruchu pieszych.

W uzupełnieniu komunikatu z 26 lutego br.o jednoczesnym remoncie torowiska i kanalizacji na pl. Wiosny Ludów, Miejski Inżynier Ruchu informuje, że:
- dojazd do Kupca Poznańskiego od strony ul. Święty Marcin odbywać się będzie ul. Wysoką, ul. Szymańskiego i dwukierunkowym odcinkiem ul. Strzeleckiej;
- dojazd do szpitala przy ul. Krysiewicza będzie możliwy od strony ul. Strzeleckiej, Szymańskiego, Szkolnej i pl. Wiosny Ludów.


Szczegóły tymczasowych zmian w komunikacji miejskiej na stronie MPK.

Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

(Zatwierdzenie nr TZ-I.7221.2.47.2016 z dnia 05.02.2016)

Za wszystkie utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy.
Zobacz więcej:
» Remont torowiska na PodgĂłrnej: zmiany tras tramwajĂłw i autobusĂłw
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej