*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Zmiany w rejonie ul. Słonecznej. Budowa przyłączy cieplnych

2016-11-12
Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w dniach od 14 listopada 2016 roku do 30 kwietnia 2017, w związku z budową sieci wodociągowej wraz z przyłączami, na ul. Słonecznej obowiązywać będzie czasowa organizacja ruchu.

Podczas prowadzonych etapowo prac zawężane lub zamykane będą kolejne odcinki jezdni i chodników wzdłuż ul. Słonecznej między ul. Grunwaldzką i ul. Grochowską. W rejonie prac prędkość maksymalna pojazdów zostanie ograniczona do 30 km/h i wprowadzone zostaną ograniczenia parkowania.

Podczas prac w rejonie skrzyżowań z ul. Obronną i ul. Kircholmską wjazd w powyższe ulice będzie czasowo zamykany. Podczas prac na skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką wjazd i wyjazd z ul. Słonecznej będzie możliwy od strony ul. Grochowskiej, a objazd wytyczono ul. Promienistą.

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na poszerzenie zakresu robót na ul. Grochowskiej przy zamkniętym wylocie ul. Słonecznej w dniach 14-21 listopada br. zajęty miejscowo zostanie prawy pas jezdni ul. Grochowskiej w kierunku ul. Promienistej oraz pas dzielący i chodnik po południowej stronie skrzyżowania z ul. Słoneczną. Ruch pojazdów w ciągu ul. Grochowskiej będzie odbywał się w tym miejscu jedną jezdnią w każdym kierunku, a ruch pieszych - pasem wydzielonym z wyłączonego pasa jezdni. Objazd ul. Słonecznej od strony ul. Grochowskiej wytyczono ul. Płowiecką.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej