*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Budowa przyłączy. Zmiany w organizacji ruchu

2017-01-02
Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w dniach od 2 do 20 stycznia 2017 r., w związku z budową przyłącza cieplnego, nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu w rejonie posesji przy ul. Dąbrowskiego 69 (na wschód od wylotu ul. Wawrzyniaka). Etapowo wprowadzane będą miejscowe zwężenia jezdni i chodnika. Ruch pojazdów odbywać się będzie po torowisku tramwajowym, dojazd do posesji po płytach przejazdowych, a ruch pieszych po kładce. Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h.

W dniach od 2 do 31 stycznia 2017 r., w związku z budową przyłącza energetycznego, prowadzone będą prace w chodniku wzdłuż ul. Przemysłowej, na odcinku od ul. Chwiałkowskiego do ul. Żupańskiego. W związku z tym wystąpią ograniczenia w parkowaniu i ruchu pieszych w rejonie prac. Utrzymany zostanie dojazd do posesji. Nie przewiduje się zmian organizacji ruchu pojazdów po jezdni.

Ponadto, w dniach od 3 do 5 stycznia br., w związku z budową przyłącza do budynku, nastąpi miejscowe zwężenie jezdni i zamknięcie chodnika na wysokości posesji przy ul. Gnieźnieńskiej 34. Ruch pieszych skierowany zostanie na drugą stronę ulicy. Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej