*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Zmiany na Bydgoskiej i Żupańskiego

2017-01-23
We wtorek (24 stycznia) rozpoczną się prace przy budowie przyłączy cieplnych na Wildzie i Śródce. W związku z tym zmieni się organizacja ruchu w rejonie ul. Żupańskiego oraz Bydgoskiej.

Zgodnie z informacjami Miejskiego Inżyniera Ruchu Miejski w dniach od 24 stycznia do 24 lutego 2017 r., w związku instalacją przyłącza cieplnego do budynku przy ul. Przemysłowej 33 nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu na w rejonie wylotu ul. Żupańskiego.

W trakcie prac, podzielonych na cztery etapy, zawężane będą krótkie odcinki ul. Przemysłowej, a ruch w razie potrzeby będzie sterowany ręcznie. Prędkość maksymalna pojazdów zostanie ograniczona do 30 km/h i wprowadzone zostaną ograniczenia parkowania.

W drugim etapie zamknięty zostanie wylot ul. Żupańskiego w ul. Przemysłową, a dojazd do posesji i wyjazd możliwy będzie od strony ul. Wierzbięcice. Prace te prowadzone będą w weekendy.
Również od 24 stycznia (do ok. 15 marca 2017), w związku z budową przyłącza cieplnego do budynku szkoły, nastąpią czasowe zmiany organizacji ruchu na ul. Bydgoskiej.

W trakcie podzielonych na etapy prac na północnym odcinku ul. Bydgoskiej (od ul. Powale za skrzyżowanie z ul. Gdańską) zawężane będą kolejne odcinki jezdni oraz prowadzone będą prace na chodniku i poboczu. Utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji.

Podczas prac w rejonie skrzyżowania ul. Bydgoskiej i Gdańskiej w przypadku tworzenia się zatorów ruch sterowany będzie ręcznie.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej