*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Regulacja świateł na Dębcu

2017-02-24
Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie informuje, że do 2 marca prowadzone będą prace regulacyjne sygnalizacji świetlnej na Dębcu, w obrębie zrealizowanej niedawno przebudowy węzła drogowego w ul. Czechosłowackiej.

W związku z licznymi informacjami zwrotnymi od mieszkańców i użytkowników tunelu, wykonawca inwestycji zobligował się do przeprowadzenia korekty zainstalowanej sygnalizacji świetlnej przy skrzyżowaniach wjazdowych i wyjazdowych do/z tunelu, tj. ulic Łozowej/Czechosłowackiej, Świerkowej/Modrzewiowej/Czechosłowackiej oraz nad tunelem w ul. Opolskiej.

Na czas prowadzonych robót, ruch na ww. skrzyżowaniach sterowany będzie za pomocą sygnalizatorów rezerwowych tak, aby kierujący pojazdami i piesi w jak najmniejszym stopniu odczuli skutki prac. Dodatkowo, wykonawca zapewnił, że prace te wykonywać będzie poza porannymi i popołudniowymi godzinami szczytu.
Koszt robót związanych z korektą odległości sygnalizatorów w pełni pokryje wykonawca inwestycji.

Na czas prowadzonych prac, sygnalizacja w tunelu działać będzie bez zakłóceń.
Przepraszamy za tymczasowe utrudnienia w ruchu, a kierowców i pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej