*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Remonty torowisk. Zmiany także na drogach

2017-03-08
Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w związku z remontami torowisk tramwajowych w najbliższych dniach wprowadzone zostaną czasowe zmiany w organizacji ruchu.

W dniach od 13 do 26 marca br. wyłączone z ruchu pojazdów będzie skrzyżowanie ul. 23 Lutego z zachodnią stroną pl. Wielkopolskiego. W związku z tym po zachodniej stronie placu wprowadza się dwukierunkowy, z wyjazdem w stronę ul. Małe Grabary, oraz parkowanie równoległe zamiast parkowania skośnego.

Wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na przejściu dla pieszych przez ul. Solną/Wolnica przy pl. Wielkopolskim, a prędkość maksymalna w rejonie przejścia będzie ograniczona do 30 km/h. Objazd wyłączonego skrzyżowania wytyczono Al. Marcinkowskiego, ul. Paderewskiego, Ludgardy, Góra Przemysła i Zamkową.

Ponadto w dniach od 13 marca do 26 marca br. zamknięty dla ruchu będzie fragment ul. Mielżyńskiego przy skrzyżowaniu z ul. Fredry, zaś w dniach od 27 marca do 9 kwietnia br. - fragment ul. Fredry przy skrzyżowaniu z ul. Mielżyńskiego. Objazd wytyczono ul. Kościuszki, al. Niepodległości, ul. Libelta, pl. C. Ratajskiego.

Szczegóły zmian w rozkładach jazdy tramwajów na stronach MPK i ZTM.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.Fot. ZTM
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej