*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Jaka organizacja ruchu na ul. Przemysłowej

2017-03-22
Zarząd Dróg Miejskich zaprasza na konsultacje projektu organizacji ruchu na ulicy Przemysłowej na odcinku pomiędzy ulicami 28 Czerwca 1956 r. i Chwiałkowskiego.

Spotkanie dotyczące konsultacji projektu odbędzie się w czwartek, 6 kwietnia o godz. 17.30, w Zespole Szkół Gimnazjalno-Zawodowych nr 42, ul. św. Jerzego 6/10.
Zmiana organizacji ruchu ma związek z budową nowej kamienicy, która stanie w miejscu hali firmy Komfort przy rynku Wildeckim. Zlikwidowane zostaną wszystkie miejsca postojowe wzdłuż południowej ściany hali, co oznacza duże utrudnienie dla kupców i klientów rynku. Nie będzie gdzie zaparkować samochodów.

W związku z tym planowana jest zmiana organizacji ruchu na ul. Przemysłowej. Na odcinku od ul. Chwiałkowskiego do 28 Czerwca 1956r./Sikorskiego wprowadzony zostanie ruch w jednym kierunku, z północy na południe. Pozwoli to na parkowanie po obu stronach ul. Przemysłowej, co spowoduje, że do dyspozycji kierowców będzie więcej niż teraz miejsc postojowych.

Już dziś można zapoznać się z projektem załączonym poniżej. Oficjalnie konsultacje rozpoczną się 29 marca br. Od tego dnia uruchomiony zostanie specjalny adres internetowy, na który będzie można przesyłać uwagi do projektu.

Zobacz więcej:
» Plan orientacyjny
» Projekt ogranizacji ruchu - mapa.pdf
» Projekt organizacji ruchu - opis.pdf
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej