*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Propozycja zmiany organizacji ruchu na ulicy Przemysłowej. Konsultacje

2017-03-31
Zarząd Dróg Miejskich zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach projektu organizacji ruchu na ulicy Przemysłowej na odcinku pomiędzy ulicami 28 Czerwca 1956 r. i Chwiałkowskiego. Od czwartku można się z nim zapoznać. Wystarczy zajrzeć do zakładki "Projekty drogowe".

Zmiana organizacji ruchu ma związek z budową nowej kamienicy, która stanie w miejscu hali firmy Komfort przy rynku Wildeckim. Zlikwidowane zostaną wszystkie miejsca postojowe wzdłuż południowej ściany hali, co oznacza duże utrudnienie dla kupców i klientów rynku. Nie będzie gdzie zaparkować samochodów.

W związku z tym planowana jest zmiana organizacji ruchu na ul. Przemysłowej. Na odcinku od ul. Chwiałkowskiego do 28 Czerwca 1956r./Sikorskiego wprowadzony zostanie ruch w jednym kierunku, z północy na południe. Pozwoli to na parkowanie po obu stronach ul. Przemysłowej, co spowoduje, że do dyspozycji kierowców będzie więcej niż teraz miejsc postojowych.

Spotkanie dotyczące konsultacji projektu odbędzie się w czwartek, 6 kwietnia o godz. 17.30, w Zespole Szkół Gimnazjalno-Zawodowych nr 42, ul. św. Jerzego 6/10.

Prosimy o przesyłanie maili z uwagami, wnioskami, propozycjami w terminie do 14 kwietnia 2017 roku.


Zobacz więcej:
» zobacz projekt
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej