*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Zakończyły się konsultacje dotyczące rozbudowy ul. Rybaki

2017-04-26
Dziękujemy za udział w konsultacjach dotyczących rozbudowy ul. Rybaki. W ich ramach odbyło się między innymi spotkanie warsztatowe z mieszkańcami, przedsiębiorcami, właścicielami nieruchomości oraz uruchomiony został adres e-mail rybaki@zdm.poznan.pl, na który można było przesyłać swoje sugestie.

Wniesione wnioski i uwagi pozwoliły przygotować specjalną ankietę, w której zostały zawarte postulaty wyrażone przez mieszkańców. Jako, że w niektórych aspektach różniły się one między sobą, to 25 kwietnia zainteresowani mogli wskazać najbardziej optymalne ich zdaniem rozwiązania. Od godziny 9.00 do 17.00 na skwerze przy zbiegu ulic Rybaki i Strzałowej dostępny był punkt konsultacyjny, w którym można było uzyskać informacje o planowanej inwestycji, a także wypełnić ankietę.

4 maja (czwartek) zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie podsumowujące konsultacje dotyczące rozbudowy ulicy Rybaki. Rozpocznie się ono o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Budownictwa nr 1 przy ul. Rybaki 17. Przedstawione zostaną wówczas wyniki sondażu ulicznego oraz ostateczne rozwiązania jakie będą realizowane na Rybakach.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej