*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Budowa ulicy Snopowej

2017-06-05
Rozpoczynają się roboty drogowe związane z  budową ulicy Snopowej. Na czas robót ulica zostanie wyłączona z ruchu samochodowego -  możliwy będzie jedynie dojazd do posesji. Dla pozostałych uczestników ruchu wytyczony zostanie objazd ulicami: Gospodarską,  Glebową i Spławie. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, roboty budowlane powinny się zakończyć w grudniu 2017 r.

Jak zapowiadają Poznańskie Inwestycje Miejskie w ramach tej inwestycji  wykonana zostanie kanalizacja deszczowa i sanitarna, nawierzchnia jezdni z kostki brukowej, chodnik z płyt betonowych, urządzenia bezpieczeństwa ruchu oraz wybudowane zostanie oświetlenie uliczne.

Wprowadzona na czas budowy tymczasowa organizacja ruchu ma na celu bezpieczne prowadzenie robót budowlanych z zachowaniem dojazdu do lokali mieszkalnych usytuowanych wzdłuż ulicy Snopowej, minimalizując przy tym utrudnienia w ruchu drogowym.

Przepraszamy za utrudnienia i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby roboty zostały zakończone jak najszybciej. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej