*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Remont torowiska. Jak dojechać do Nowego Zoo i części os. Warszawskiego

2017-06-07
W związku z remontem torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Krańcowej zmienią się zasady dojazdu do Nowego Zoo (nie będzie można przejechać przez torowisko na wspomnianej krzyżówce).

Dlatego dla jadących od strony Swarzędza (Antoninka) polecamy skręt w lewo na ul. Warszawskiej na skrzyżowaniu z ul. Mogileńską. Z niej należy następnie pojechać w prawo w ul. Czekalskie i dojechać do ul. Krańcowej (skręcić w lewo), która prowadzi do Zoo.

Jadąc od strony Śródki - najlepiej również zjechać w ul. Mogileńską (skręt w prawo) i kontynuować jazdę jak powyżej. Można także wcześniej skręcić w ul. Termalną (na skrzyżowaniu z ul. Świętego Michała). Nią dojechać do ul. Trockiej, następnie kontynuować jazdę ul. Wieleńską do ul. Krańcowej i dalej do zoo lub z ul. Termalnej przejechać ul. Grodzieńską do ul Krańcowej.

Podobne objazdy powinno stosować się przy dojeździe do południowej części os. Warszawskiego.

Prace przy remoncie torowiska mają potrwać od 8 do 14 czerwca. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie.

Na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego (www.ztm.poznan.pl) można przeczytać o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji publicznej związanych z remontem.

Fot: zoo.poznan.pl, mpk.poznan.pl


Dowiedz się więcej