*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Zmiany w organizacji ruchu w związku z obchodami rocznicy Poznańskiego Czerwca

2017-06-26
Miejski Inżynier Ruchu informuje, w związku z obchodami 61 rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956 roku w dniach 27-28 czerwca zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Zmiany dotyczą ulic: Ewangelickiej, Kochanowskiego, 28 Czerwca 1956 r., al. Niepodległości oraz Zwierzynieckiej i Gajowej.

ul. Ewangelicka

We wtorek 27 czerwca, w godzinach od 13:00 do 14:00, zostanie wyłączona z ruchu ul. Ewangelicka. W tym dniu będzie tu obowiązywać zakaz zatrzymywania się i postoju z tabliczką informującą o możliwości odholowania pojazdu na koszt właściciela.

ul. Kochanowskiego i Krasińskiego

W dniu 28 czerwca, w godzinach od 10:30 do 13:00 zostanie wyłączona z ruchu ul. Kochanowskiego oraz fragment ul. Krasińskiego na odcinku od ul. Mickiewicza do Kochanowskiego. W tym dniu będzie tu obowiązywać zakaz zatrzymywania się i postoju z tabliczką informującą o możliwości odholowania pojazdu na koszt właściciela. Objazd wytyczono ul. Mickiewicza.

ul. 28 Czerwca 1956 r.

W dniu 28 czerwca, w godzinach od 13:30 do 15:30 zostanie wyłączony z ruchu w obu kierunkach odcinek ul. 28 Czerwca 1956 r. od ul. Hetmańskiej do ul. Wspólnej. W tym dniu będzie tu obowiązywać zakaz zatrzymywania się i postoju z tabliczką informującą o możliwości odholowania pojazdu na koszt właściciela. Objazd wytyczono ul. Hetmańską, Dolna Wilda i Wspólną.

al. Niepodległości

W dniu 28 czerwca, w godzinach od 18:00 do 18:30, zostanie wyłączony z ruchu w obu kierunkach odcinek al. Niepodległości na odcinku od ul. Libelta do ul. Święty Marcin.

ul. Gajowa i Zwierzyniecka

W dniu 28 czerwca, w godzinach od 9:00 do 13:00, zostanie wyłączony z ruchu odcinek ul. Zwierzynieckiej wzdłuż Starego Zoo. W tym dniu na tej ulicy, oraz po zachodniej stronie odcinka ul. Gajowej przy dawnej zajezdni, będzie obowiązywać zakaz zatrzymywania się i postoju z tabliczką informującą o możliwości odholowania pojazdu na koszt właściciela. Na ul. Zwierzynieckiej zakaz wjazdu i parkowania nie dotyczy uczestników uroczystości.

Ponadto, na wniosek policji, mogą być wprowadzane inne zmiany w organizacji ruchu, w tym czasowe wyłączenia sygnalizacji świetlnej.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonach uroczystości.

pozostałe informacje


Dowiedz się więcej