*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Rozpoczynamy remont ulicy Mostowej

2017-06-28
W piątek, 30 czerwca, rozpoczynamy remont nawierzchni jezdni na ul. Mostowej. Zyskają kierowcy samochodów i pasażerowie komunikacji miejskiej.

W pierwszej kolejności zostanie sfrezowany prawy pas jezdni, na odcinku od ulicy Wierzbowej do Wszystkich Świętych. W obrębie przystanku autobusowego oraz skrzyżowania nawierzchnia zostanie wzmocniona siatką z geokompozytów.

W sobotę (1 lipca) układana będzie nawierzchnia na prawym pasie. Tego typu prace wykonywane będą także 7 i 8 lipca na prawym pasie ulicy Mostowej, na odcinku od ulicy Wszystkich Świętych do ulicy Chwaliszewo, z wyłączeniem fragmentu od budynku nr 35 do ulicy Woźnej, gdzie w terminie późniejszym wykonywane będzie przyłącze cieplne.

Od 6 do 14 lipca ruch będzie się odbywał wyremontowanym, prawym pasem, natomiast na lewym, na odcinku od ulicy Wierzbowej do ulicy Chwaliszewo, wykonywane będą punktowe naprawy jezdni.

Prace, na zlecenie ZDM, wykonywać będzie Zakład Robót Drogowych. Ich celem jest przystosowanie nawierzchni ul. Mostowej do wprowadzenia BUS-pasa. W trakcie remontu kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w tym rejonie, za które przepraszamy.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej