*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Przebudowa estakady katowickiej - zmiany na ul. Inflanckiej, Chartowo i Żegrze

2017-06-29
Jak informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie - w związku z realizacją kolejnych etapów inwestycji "Przebudowa ul. Krzywoustego -  przebudowa obiektów inżynierskich nad ul. Inflancką i ul. Chartowo", nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie budowy Estakady Katowickiej, tj. w ul. Inflanckiej i ul. Chartowo/Żegrze. W nocy z 2 na 3 lipca (niedziela/poniedziałek), zamknięta zostanie:

- południowa jezdnia w ul. Inflanckiej; w kierunku ul. Piaśnickiej, na odcinku od ul. Bobrzańskiej do ul. Wiatracznej. Ruch kołowy odbywać się będzie po jezdni północnej - zarówno w stronę ul. Piaśnickiej, jak i stronę ronda Żegrze.

- południowa jezdnia ul. Chartowo/Żegrze; w kierunku ul. Abpa A. Baraniaka, na odcinku od ul. Bobrzańskiej do ul. Wiatracznej. Ruch na czas robót odbywać się będzie po jezdni północnej - zarówno w stronę ul. Abpa A. Baraniaka, jak i ronda Żegrze).

Przepraszamy za tymczasowe utrudnienia w ruchu, kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej