*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Budowy przyłączy i budynków. Zmiany w organizacji ruchu

2017-07-21
Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w dniach od 22 lipca do 2 sierpnia, w związku z budową sieci kablowej do budynku przy ul. Święty Marcin 4/6 i Podgórna 16, wygrodzony zostanie odcinek chodnika w pobliżu skrzyżowania ulic Św. Marcin i Podgórna. W rejonie prac czasowo niedostępne będą miejsca postojowe, a ruch pieszych odbywać się będzie południową stroną ulicy Św. Marcin.

W dniach 24-31 lipca, w związku z budową przyłącza, kontynuowane będą prace w chodniku na ul. Św. Jerzego na odcinku od ul. Dolna Wilda do Powstańczej. Nie przewiduje się utrudnień w ruchu pojazdów.

W dniach 24-28 lipca, w związku z budową przyłącza cieplnego do budynku przy ul. Rybaki 1-2, zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy w rejonie prac. Ze względu na czasowy brak wyjazdu z ul. Rybaki w ul. Strzelecką objazd wytyczono ul. Kwiatową, Łąkową i Strzelecką.

W dniu 24 lipca, w związku z budową budynku przy ul. Źródlanej 15, w godzinach od 8:00 do 14:00 zamknięty będzie przejazd ul. Źródlaną w rejonie budowy. Utrzymany zostanie ruch pieszych po jednej stronie ulicy. Objazd wytyczono ulicami: Maczka, Piątkowską i Szydłowską.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej