*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Ulice Starołęcka i Głuszyna - tymczasowa organizacja ruchu

2017-08-29
W lipcu rozpoczęła się budowa ronda u zbiegu ulic Starołęckiej/Głuszyny. W ramach zadania powstaną również chodniki, ścieżki rowerowe i zatoka autobusowa, co w zdecydowany sposób wpłynie na poziom bezpieczeństwa uczestników ruchu w tej części Miasta.

Właśnie względy bezpieczeństwa zadecydowały, że jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego wykonawca przeprowadzi prace na newralgicznym fragmencie inwestycji, tj. ul. Starołęckiej, pomiędzy ulicami Wadowicką i Andrychowską.

Od 29 do 31 sierpnia zostanie wyłączony z ruchu powyższy odcinek jezdni, a ruch samochodowy skierowany zostanie wyznaczonymi objazdami.

Dla wyjeżdzających z Poznania wyznaczono objazd ulicami: Starołęcką - Wadowicką - Andrychowską - Starołęcką, zgodnie z załączonym schematem.

Natomiast udający się do centrum Poznania, np. od strony Czapur, muszą się kierować ulicami: Lipnicką - Głuszyna - Staszowską - Czernichowską - Starołęcką.
Przepraszamy za tymczasowe utrudnienia w ruchu, kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej