*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

W niedzielę nad Wartą - Business Run 2017

2017-08-31
Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w niedzielę 3 września 2017 r. w godzinach od 9:30 do 13:30,, w związku z imprezą biegową "Business Run 2017", obowiązywać będzie czasowa organizacja ruchu na trasie biegu obejmującej ulice: Piotrowo (start), Berdychowo, Przystań, Wartostradę, most Jordana, Ostrów Tumski, most Chrobrego, park Stare Koryto Warty, Ewangelicka, most św. Rocha, Kórnicka, Piotrowo (meta).

Wyłączone z ruchu będą następujące ulice lub ich fragmenty:
- ul. Piotrowo (od ul. Kórnickiej do ul. Berdychowo);
- ul. Berdychowo (od ul. Piotrowo do ul. Przystań);
- ul. Przystań (od ul. Berdychowo do Wartostrady);
- Ostrów Tumski (północny fragment ulicy);
- ul. Kórnicka (od ul. Piotrowo do ul. Grobla - zamknięcie jezdni w stronę centrum na moście Rocha, objazd przez ul. Królowej Jadwigi);
- ul. Wyszyńskiego (od ul. Chwaliszewo do ul. Wieżowej - zwężenie jezdni północnej do jednego pasa na moście Chrobrego);
- most św. Rocha (zamknięcie drogi pieszo-rowerowej po stronie północnej).

Na czas biegu wyłączone będą sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach ulic: Kórnicka/Piotrowo i Kórnicka/Grobla. W miejscach przecinania się ruchu poprzecznego z trasą biegu pojazdy (w tym autobusy komunikacji miejskiej) przepuszczane będą w miarę możliwości przez śluzy. W razie potrzeby ruch w rejonie imprezy sterowany będzie ręcznie przez policję.

Prosimy kierowców o zwrócenie uwagi na wprowadzone tego dnia ograniczenia parkowania na ul. Piotrowo, Berdychowo i Ostrów Tumski oraz wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych czasowymi zakazami.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie imprezy.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej