*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Budowa przystanków wiedeńskich na Wildzie. Tymczasowa organizacja ruchu

2017-09-27
Poznańskie Inwestycje Miejskie informują, że na 2 października zaplanowano rozpoczęcie prac budowlanych związanych z budową przystanków tramwajowych typu wiedeńskiego w ciągu ul. Górna Wilda przy ul. Różanej.

W wyniku realizacji inwestycji nastąpi zamknięcie dla ruchu samochodowego ul. Górna Wilda w obu kierunkach, na odcinku od ul. Różanej do ul. Spadzistej.
Od nocy z 1 na 2 października do 20 listopada wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu zapewniająca odpowiednie objazdy. W kierunku południowym trasa objazdu rozpoczynać się będzie na skrzyżowaniu ulic Górna Wilda ? Dolna Wilda, dalej przesz ulice Dolna Wilda i Czajczą. Jako alternatywę zaproponowano przejazd ulicą Wierzbięcice.

Objazd w kierunku przeciwnym (do centrum) rozpoczynać się będzie na skrzyżowaniu ulic Górna Wilda - Różana i dalej kierowany będzie ulicami Różana oraz Niedziałkowskiego, do skrzyżowania z ulicą Górna Wilda.

Przepraszamy za tymczasowe utrudnienia w ruchu, kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej