*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Zmiany organizacji ruchu - Chartowo/Żegrze oraz ul. Husarska

2017-10-09
Poznańskie Inwestycje Miejskie zapowiadają, że w związku z realizacją jednych z ostatnich etapów prac przy przebudowie Estakady Katowickiej jak i ul. Husarskiej nastąpią, w obrębie tych inwestycji, zmiany w organizacji ruchu.

Z 10 na 11 października (wtorek/środa) nastąpi zamknięcie południowej jezdni ul. Chartowo/Żegrze w kierunku ul. abp. A. Baraniaka, na odcinku od ul. Bobrzańskiej do ul. Wiatracznej. Ruch samochodowy w obu kierunkach odbywał się będzie nitką północną na ogólnych zasadach.

Od 11 października (środa) nastąpi natomiast częściowe zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Husarskiej, na odcinku od bloku mieszkalnego przy ul. Grochowskiej 53 do wyjazdu z ul. Husarskiej na ul. Grochowską ? budynek przy ul. Grochowskiej 49a.

Uprzejmie prosi się o nie parkowanie pojazdami na ww. odcinku drogi oraz na odcinku dojazdowym do zamkniętego odcinka jezdni, tj. na ul. Husarskiej przy budynkach mieszkalnych Grochowska 51 i 53, aby umożliwić pojazdom budowy dojazd do miejsca robót.

Przepraszamy za utrudnienia, a kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej