*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Zmiany w organizacji ruchu w związku z budowami przyłączy do budynków mieszkalnych

2017-10-13
Miejski Inżynier Ruchu informuje o następujących czasowych zmianach w organizacji ruchu:

- w dniach od 16 do 27 października 2017 r., w związku z budową przyłącza cieplnego do budynku przy ul. Mokrej 1 wprowadzone zostaną połówkowe zwężenia ul. Żydowskiej przy wylocie ul. Mokrej, a w kolejnym etapie ul. Mokra zostanie czasowo zamknięta dla ruchu pojazdów. Utrzymane zostanie dojście chodnikiem do posesji.

- w dniach od 16 do 27 października 2017 r., w związku z budową przyłącza telekomunikacyjnego do budynku przy ul. Kordeckiego 3, wprowadzone zostaną miejscowe zwężenia jezdni na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego i Sielskiej oraz zwężenia jezdni i chodnika na końcowym odcinku ul. Sielskiej przed skrzyżowaniem z ul. Kordeckiego. Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h. Utrzymane zostaną dojazd i dojście do posesji.

- w dniach od 16 do 21 października 2017 r., w związku z budową przyłącza do budynku przy ul. Plebańskiej 9, wprowadzone zostanie połówkowe zwężenie jezdni na wysokości posesji, a prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h. Utrzymane zostaną dojazd i dojście do posesji.

- w dniach od 18 do 27 października 2017 r., w związku z budową przyłącza do budynku przy ul. Giżyckiej 14, wprowadzone zostanie połówkowe zwężenie jezdni na wysokości posesji, a prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h. Utrzymane zostaną dojazd i dojście do posesji.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej