*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Rusza rozbudowa ulicy Unii Lubelskiej

2017-10-16
Rozpoczyna się rozbudowa ulicy Unii Lubelskiej na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo - autobusowej do połączenia z istniejącym układem drogowym. Zadanie realizowane jest w ramach projektu "Przebudowa trasy tramwajowej: Kórnicka - os. Lecha - rondo Żegrze wraz z budową odcinka od ronda Żegrze do ul. Unii Lubelskiej".

Jak informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie - zgodnie z załączonym schematem, w wyniku realizacji inwestycji nastąpi zwężenie ul. Unii Lubelskiej na wysokości budynku nr 16 oraz całkowite zamknięcie istniejącego chodnika po stronie zakładów WSK w kierunku ronda Żegrze. Ruch pieszych odbywać się będzie
po tymczasowym ciągu wyznaczonym przez wykonawcę.

Osoby parkujące samochody na istniejącym terenie zielonym na ww. obszarze proszone są o usunięcie pojazdów i pozostawianie ich w innej lokalizacji przez cały czas prowadzenia robót.

Przepraszamy za tymczasowe utrudnienia, a wszystkich uczestników ruchu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej