*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Budowa przyłączy. Zmiany w organizacji ruchu

2017-10-20
Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w dniach 23-27 października, w związku z kontynuacją wymiany kabli sieci energetycznej, wprowadzone zostaną korekty w organizacji ruchu na ul. Drobnej (trzeba liczyć się między innymi z czasowym zakazem zatrzymywania się tylko w rejonie prowadzonych prac). W rejonie skrzyżowania ul. Krauthofera z ul. Drobną oraz z ul. Wrońskiego zajęta zostanie przez robotników część chodnika oraz fragment nawierzchni jezdni. Utrzymany będzie dojazd i dojście do posesji.

W dniach od 23 października do 3 listopada br., w związku z budową przyłącza sieci cieplnej do budynku przy ul. Za Bramką 7, ulica ta będzie bez przejazdu na wysokości posesji. Odcinki ul. Za Bramką od pl. Bernardyńskiego i od strony ul. Wszystkich Świętych do miejsca prac będą w tym czasie dwukierunkowe bez możliwości parkowania. Ruch pieszych w rejonie prac będzie odbywać się chodnikiem po drugiej stronie ulicy. Objazd w stronę pl. Kolegiackiego wyznaczono ulicami: Garbary, Kazimierza Wielkiego, Mostową, Grobla i Wodną.

W dniu 23 października br., w związku z budową przyłącza wodociągowego, ul. Wysockiego będzie ulicą bez przejazdu na wysokości posesji nr 4. Ruch pieszych w rejonie prac będzie odbywać się po kładce. Objazd w stronę ul. Taczanowskiego wyznaczono ulicami: Kadecką, Podchorążych, Junacką, Promienistą, Jugosłowiańską i Gwiaździstą.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.
pozostałe informacje


Dowiedz się więcej